Frez do wgłębień RA215-A076C6-25M ID:5740222 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez do wgłębień
| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Frez do wgłębień |
| Rodzina produktów | 2099 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | RA215-A..Cx |
| Rodzina produktów | Carriers for ISO Inserts |
| Country Of Origin | US |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 3 inch |
| Średnica skrawania | 76.2 mm |
| Dconms Connection Diameter | 2.48031 inch |
| Dconms Connection Diameter | 63 mm |
| Średnica skrawania | 3 inch |
| Średnica skrawania | 76.2 mm |
| Lf Functional Length | 2.39 inch |
| Lf Functional Length | 60.706 mm |
| Waga | 4.34972 lb |
| Waga | 1.973 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Coromant Capto (bolt and segment clamping) -size C6 |
| Maksymalna głębokość skrawania | 0.850394 inch |
| Maksymalna głębokość skrawania | 21.6 mm |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 0: without coolant |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | LPMH 250610 |
| Dpc Damping Property | no |
| Hand Hand | R |
| Kapr Tool Cutting Edge Angle | 92 deg |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 4200 1/min |
| Stdno Standard Number | ISO26623-1 |
| Liczba krawędzi skrawających | 4 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 80003493 |