Frez walcowo-czołowy CoroMill® MS20 MS20-R032A32L-10L ID:8068124 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez walcowo-czołowy CoroMill® MS20

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Frez walcowo-czołowy CoroMill® MS20 |
| Rodzina produktów | 2129 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | MS20-R..Axx |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | SE |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 1.25984 inch |
| Średnica skrawania | 32 mm |
| Dconms Connection Diameter | 1.25984 inch |
| Dconms Connection Diameter | 32 mm |
| Lf Functional Length | 9.84252 inch |
| Lf Functional Length | 250 mm |
| Lu Usable Length | 2.55906 inch |
| Lu Usable Length | 65 mm |
| Waga | 3.16584 lb |
| Waga | 1.436 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Cylindrical shank without clamping features -metric: 32.0 |
| Aermx Working Engagement Ratio Maximum | 1 |
| Maksymalna głębokość skrawania | 0.354331 inch |
| Maksymalna głębokość skrawania | 9 mm |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Ccc Center Cutting Capability | no |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | CoroMill MS20 10T3 (MS20-10T3 RE0.0-3.1) |
| Dpc Damping Property | no |
| Hand Hand | R |
| Kapr Tool Cutting Edge Angle | 90 deg |
| Rmpx Maximum Ramping Angle | 2.2 deg |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 11800 1/min |
| Liczba krawędzi skrawających | 2 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323226009903 |