Głowica CoroBore® 825 ze złączem CoroTurn® SL A34-R825SL32022 ID:6352053 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Głowica CoroBore® 825 ze złączem CoroTurn® SL

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Głowica CoroBore® 825 ze złączem CoroTurn® SL |
| Rodzina produktów | 2022 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | A34-R825SL |
| Rodzina produktów | System Products |
| Country Of Origin | DE |
| Wymiary | |
| Lf Functional Length | 0.866142 inch |
| Lf Functional Length | 22 mm |
| Długość całkowita | 2.00787 inch |
| Długość całkowita | 51 mm |
| Waga | 1.67551 lb |
| Waga | 760 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | CoroBore 825 -size A34 |
| Adintws Adaptive Interface Workpiece Direction | SL (screw mounted) -straight -size 32 |
| Adjlx Maximum Adjustment Limit | 0.295276 inch |
| Adjlx Maximum Adjustment Limit | 7.5 mm |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Hand Hand | R |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 26352053 |