Gumowa tuleja zaciskowa do trzonków gwintowników 391.60A-OZJ421 ID:5759824 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gumowa tuleja zaciskowa do trzonków gwintowników

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Gumowa tuleja zaciskowa do trzonków gwintowników |
| Rodzina produktów | 2099 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 391.60A-OZ |
| Rodzina produktów | Spares & Accessories |
| Country Of Origin | DE |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 0.905512 inch |
| Dconms Connection Diameter | 23 mm |
| Dconws Connection Diameter | 0.255906 inch |
| Dconws Connection Diameter | 6.5 mm |
| Lf Functional Length | 0 inch |
| Lf Functional Length | 0 mm |
| Długość całkowita | 0.5 inch |
| Długość całkowita | 12.7 mm |
| Waga | 0.016755 lb |
| Waga | 7.6 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Collet DIN6345 (Rubberflex) -size J42x |
| Adintws Adaptive Interface Workpiece Direction | Tap shank clamping (Rubberflex) -metric: 3.5-6.5 (J42x) |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 1: axial concentric exit |
| Locap Location Aid Property | no |
| Seal Sealing Property | no |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 10580695 |