Gumowa tuleja zaciskowa do trzonków gwintowników 391.60A-OZJ440 ID:5759832 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gumowa tuleja zaciskowa do trzonków gwintowników

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Gumowa tuleja zaciskowa do trzonków gwintowników |
| Rodzina produktów | 2099 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 391.60A-OZ |
| Rodzina produktów | Spares & Accessories |
| Country Of Origin | DE |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 1.10236 inch |
| Dconms Connection Diameter | 28 mm |
| Dconws Connection Diameter | 0.511811 inch |
| Dconws Connection Diameter | 13 mm |
| Lf Functional Length | 0 inch |
| Lf Functional Length | 0 mm |
| Długość całkowita | 0.629921 inch |
| Długość całkowita | 16 mm |
| Waga | 0.035274 lb |
| Waga | 16 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Collet DIN6345 (Rubberflex) -size J44x |
| Adintws Adaptive Interface Workpiece Direction | Tap shank clamping (Rubberflex) -metric: 7.0-13.0 (J44x) |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 1: axial concentric exit |
| Locap Location Aid Property | no |
| Seal Sealing Property | no |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 10580710 |