HAL 25.4C-Face machining adapter holders.
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
HAL 25.4C
| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| FamilyName | HAR/L |
| ToolType | Holder |
| Unit | I |
| PackSize | 1 |
| product_code | ISC2500419 |
| ProductName | HAL 25.4C |
| COO | Israel |
| UOM | EA |
| UNSPSC | 23231001 |
| FamilyDesc | Face machining adapter holders. |
| FamilyShortDesc | Face Machining Adapter Holders |
| Link | https://www.Iscar.com/ecat/e.asp?cat=2500419 |
| Remarks | |
| FamilyBrand | Iscar |
| BrandName | Iscar |
| APP1Name | Face Grooving |
| APP2Name | Face Grooving & Turning |
| ItemRemark | |
| Tool Type | Square Shanks |
| Point Shape | |
| Measurement Type | Inch |
| Thread Standard | |
| Package Weight | 1.6821 |
| Style | |
| MSDS | 07995 |
| LocalField1 | 2 |
| Body Material | Steel |
| ManufacturerNo | 2500419 |
| Cutting Direction (HAND) | Left Hand |
| Overall Length (OAL) | 5-1/2" |
| Shank Height (H) | 1" |
| Shank Width (B) | 1" |