HAPL 25C-Face machining perpendicular holders for adapters.
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
HAPL 25C
| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| FamilyName | HAPR/L |
| ToolType | Holder |
| Unit | M |
| PackSize | 1 |
| product_code | ISC2550058 |
| ProductName | HAPL 25C |
| COO | Israel |
| UOM | EA |
| UNSPSC | 23231001 |
| FamilyDesc | Face machining perpendicular holders for adapters. |
| FamilyShortDesc | Face Machining Perpendicular Holders for Adapters |
| Link | https://www.Iscar.com/ecat/e.asp?cat=2550058 |
| Remarks | |
| FamilyBrand | Iscar |
| BrandName | Iscar |
| ItemRemark | |
| Tool Type | Square Shanks |
| Point Shape | |
| Measurement Type | Metric |
| Thread Standard | |
| Package Weight | 0.7680 |
| Style | |
| MSDS | 07995 |
| LocalField1 | 2 |
| Body Material | Steel |
| ManufacturerNo | 2550058 |
| Cutting Direction (HAND) | Left Hand |
| Overall Length (OAL) | 124 mm |
| Shank Height (H) | 25 mm |
| Shank Width (B) | 25 mm |