Imak blokowy do listew 151.2-32-93 ID:5954918 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Imak blokowy do listew

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Imak blokowy do listew |
| Rodzina produktów | 1073 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 151.2 (BLOCK-INCH) |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | IN |
| Wymiary | |
| H Shank Height | 2 inch |
| H Shank Height | 50.8 mm |
| Lf Functional Length | 7.00787 inch |
| Lf Functional Length | 178 mm |
| Oah Overall Height | 5.99606 inch |
| Oah Overall Height | 152.3 mm |
| Oaw Overall Width | 3.0748 inch |
| Oaw Overall Width | 78.1 mm |
| Waga | 18.2984 lb |
| Waga | 8.3 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Rectangular shank -inch: 2 x 2 |
| Adintws Adaptive Interface Workpiece Direction | Parting off and grooving blade -size 93 |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 0: without coolant |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 0: no coolant exit |
| Dpc Damping Property | no |
| Hand Hand | N |
| Ohx Maximum Overhang | 0 inch |
| Ohx Maximum Overhang | 0 mm |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 25954918 |