Imak blokowy do listew BA-RGC2525-25M ID:6605248 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Imak blokowy do listew

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Imak blokowy do listew |
| Rodzina produktów | 2061 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | BA-R/LGC |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | IN |
| Wymiary | |
| H Shank Height | 0.984252 inch |
| H Shank Height | 25 mm |
| Lf Functional Length | 4.52756 inch |
| Lf Functional Length | 115 mm |
| Oah Overall Height | 2.04724 inch |
| Oah Overall Height | 52 mm |
| Oaw Overall Width | 1.79134 inch |
| Oaw Overall Width | 45.5 mm |
| Waga | 2.89467 lb |
| Waga | 1.313 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Rectangular shank -metric: 25 x 25 |
| Adintws Adaptive Interface Workpiece Direction | Parting off and grooving blade -size 25R |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 2: radial entry |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 2: radial exit |
| Dpc Damping Property | no |
| Hand Hand | R |
| Ohx Maximum Overhang | 0.19685 inch |
| Ohx Maximum Overhang | 5 mm |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 26605248 |