KIT BHFH MB80-125-Contains adapters, extensions and boring bars for 36 to 410 mm boring range.
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
KIT BHFH MB80-125
| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| FamilyName | KIT BHFH-MB |
| ToolType | Kit |
| Unit | M |
| PackSize | 1 |
| product_code | ISC4550068 |
| ProductName | KIT BHFH MB80-125 |
| COO | Italy |
| UOM | EA |
| UNSPSC | 23241601 |
| FamilyDesc | Contains adapters, extensions and boring bars for 36 to 410 mm boring range. |
| FamilyShortDesc | Contains Adapters, Extensions and Boring Bars for 36 to 410 mm Boring Range |
| Link | https://www.Iscar.com/ecat/e.asp?cat=4550068 |
| Remarks | For kit contents and boring options, click on More Info. |
| FamilyBrand | Iscar |
| BrandName | Iscar |
| Application | | Boring Kits | ITSBORE System | |
| APP1Name | Boring Kits |
| APP2Name | ITSBORE System |
| ItemRemark | |
| Tool Type | MB Fine boring heads |
| Point Shape | |
| Measurement Type | Metric |
| Thread Standard | |
| Package Weight | 11.6130 |
| Style | |
| LocalField1 | 2 |
| Body Material | Steel |
| ManufacturerNo | 4550068 |
| Connection Diameter Machine Side (DCONMS) | 80 mm |
| Cutting Diameter Maximum (DCX) | 410 mm |
| Cutting Diameter Minimum (DCN) | 36 mm |
| Shank Size (SS) | MB80 |