Klucz 174.1-870 ID:5757315 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klucz

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Klucz |
| Rodzina produktów | 2099 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 174.1-8xx (KEY) |
| Rodzina produktów | Spares & Accessories |
| Country Of Origin | DE |
| Wymiary | |
| Lu1 Usable Length | 0.610236 inch |
| Lu1 Usable Length | 15.5 mm |
| Lu2 Usable Length | 1.85039 inch |
| Lu2 Usable Length | 47 mm |
| Długość całkowita | 1.85039 inch |
| Długość całkowita | 47 mm |
| Waga | 0.003527 lb |
| Waga | 1.6 g |
| Parametry techniczne | |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 10423383 |