Klucz 174.1-873 ID:5757325 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klucz

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Klucz |
| Rodzina produktów | 2099 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 174.1-8xx (KEY) |
| Rodzina produktów | Spares & Accessories |
| Country Of Origin | DE |
| Wymiary | |
| Lu1 Usable Length | 1.14173 inch |
| Lu1 Usable Length | 29 mm |
| Lu2 Usable Length | 3.26772 inch |
| Lu2 Usable Length | 83 mm |
| Długość całkowita | 3.26772 inch |
| Długość całkowita | 83 mm |
| Waga | 0.066139 lb |
| Waga | 30 g |
| Parametry techniczne | |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 10165606 |