Klucz 265.2-814 ID:5757631 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klucz
| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Klucz |
| Rodzina produktów | 2099 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 265.2-81x |
| Rodzina produktów | Spares & Accessories |
| Country Of Origin | SE |
| Wymiary | |
| Lu Usable Length | 2.24409 inch |
| Lu Usable Length | 57 mm |
| Długość całkowita | 3.14961 inch |
| Długość całkowita | 80 mm |
| Waga | 0.024251 lb |
| Waga | 11 g |
| Parametry techniczne | |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 10118894 |