Klucz 265.2-818 ID:5757812 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klucz
| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Klucz |
| Rodzina produktów | 2099 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 265.2-81x |
| Rodzina produktów | Spares & Accessories |
| Country Of Origin | DE |
| Wymiary | |
| Lu1 Usable Length | 0.649606 inch |
| Lu1 Usable Length | 16.5 mm |
| Lu2 Usable Length | 2.77559 inch |
| Lu2 Usable Length | 70.5 mm |
| Długość całkowita | 2.77559 inch |
| Długość całkowita | 70.5 mm |
| Waga | 0.006614 lb |
| Waga | 3 g |
| Parametry techniczne | |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 10222763 |