Klucz 5680010-03 ID:5764019 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klucz

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Klucz |
| Rodzina produktów | 2099 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 5680 010 |
| Rodzina produktów | Spares & Accessories |
| Country Of Origin | SE |
| Wymiary | |
| Lu1 Usable Length | 1.5748 inch |
| Lu1 Usable Length | 40 mm |
| Lu2 Usable Length | 6.88976 inch |
| Lu2 Usable Length | 175 mm |
| Długość całkowita | 6.88976 inch |
| Długość całkowita | 175 mm |
| Waga | 0.308647 lb |
| Waga | 140 g |
| Parametry techniczne | |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 10502262 |