Klucz 5680010-04 ID:5764021 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klucz

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Klucz |
| Rodzina produktów | 2099 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 5680 010 |
| Rodzina produktów | Spares & Accessories |
| Country Of Origin | DE |
| Wymiary | |
| Lu1 Usable Length | 1.77165 inch |
| Lu1 Usable Length | 45 mm |
| Lu2 Usable Length | 7.87402 inch |
| Lu2 Usable Length | 200 mm |
| Długość całkowita | 7.87402 inch |
| Długość całkowita | 200 mm |
| Waga | 0.513677 lb |
| Waga | 233 g |
| Parametry techniczne | |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 10502251 |