Klucz 5680046-04 ID:5764103 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klucz

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Klucz |
| Rodzina produktów | 2099 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 5680 046 |
| Rodzina produktów | Spares & Accessories |
| Country Of Origin | CZ |
| Wymiary | |
| Lu Usable Length | 2.3622 inch |
| Lu Usable Length | 60 mm |
| Długość całkowita | 5.55118 inch |
| Długość całkowita | 141 mm |
| Waga | 0.070548 lb |
| Waga | 32 g |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 11250993 |