Klucz 5680046-05 ID:5764140 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klucz

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Klucz |
| Rodzina produktów | 2099 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 5680 046 |
| Rodzina produktów | Spares & Accessories |
| Country Of Origin | CZ |
| Wymiary | |
| Lu Usable Length | 3.14961 inch |
| Lu Usable Length | 80 mm |
| Długość całkowita | 6.33858 inch |
| Długość całkowita | 161 mm |
| Waga | 0.072753 lb |
| Waga | 33 g |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 11251004 |