Klucz 5680046-07 ID:5764149 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klucz

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Klucz |
| Rodzina produktów | 2099 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 5680 046 |
| Rodzina produktów | Spares & Accessories |
| Country Of Origin | CZ |
| Wymiary | |
| Lu Usable Length | 3.93701 inch |
| Lu Usable Length | 100 mm |
| Długość całkowita | 8.07087 inch |
| Długość całkowita | 205 mm |
| Waga | 0.169315 lb |
| Waga | 76.8 g |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 11251026 |