Klucz 5680048-10 ID:5764127 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klucz

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Klucz |
| Rodzina produktów | 2099 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 5680 048 |
| Rodzina produktów | Spares & Accessories |
| Country Of Origin | DE |
| Wymiary | |
| Lu Usable Length | 6.14173 inch |
| Lu Usable Length | 156 mm |
| Długość całkowita | 7.87402 inch |
| Długość całkowita | 200 mm |
| Waga | 0.187393 lb |
| Waga | 85 g |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 12119590 |