Klucz 5680049-02 ID:5764133 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klucz

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Klucz |
| Rodzina produktów | 2099 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 5680 049 |
| Rodzina produktów | Spares & Accessories |
| Country Of Origin | CZ |
| Wymiary | |
| Lu1 Usable Length | 1.85039 inch |
| Lu1 Usable Length | 47 mm |
| Lu2 Usable Length | 0.669291 inch |
| Lu2 Usable Length | 17 mm |
| Długość całkowita | 3.38583 inch |
| Długość całkowita | 86 mm |
| Waga | 0.029322 lb |
| Waga | 13.3 g |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 11303320 |