Klucz 5680058-03 ID:8427699 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klucz

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Klucz |
| Rodzina produktów | 2153 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 5680 058 (N) |
| Rodzina produktów | Spares & Accessories |
| Country Of Origin | TW |
| Wymiary | |
| Długość całkowita | 3.18898 inch |
| Długość całkowita | 81 mm |
| Waga | 0.088185 lb |
| Waga | 0.04 g |
| Parametry techniczne | |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323227492513 |