Klucz 5680100-03 ID:5764167 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klucz

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Klucz |
| Rodzina produktów | 2099 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 5680 100 (S) |
| Rodzina produktów | Spares & Accessories |
| Country Of Origin | CZ |
| Wymiary | |
| Lu Usable Length | 2.3622 inch |
| Lu Usable Length | 60 mm |
| Długość całkowita | 6.49606 inch |
| Długość całkowita | 165 mm |
| Waga | 0.180779 lb |
| Waga | 82 g |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 11778690 |