Klucz imbusowy 3021010-100 ID:5758338 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klucz imbusowy

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Klucz imbusowy |
| Rodzina produktów | 2099 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 3021 010 |
| Rodzina produktów | Spares & Accessories |
| Country Of Origin | DE |
| Wymiary | |
| Lu1 Usable Length | 1.5748 inch |
| Lu1 Usable Length | 40 mm |
| Lu2 Usable Length | 4.40945 inch |
| Lu2 Usable Length | 112 mm |
| Długość całkowita | 4.40945 inch |
| Długość całkowita | 112 mm |
| Waga | 0.223328 lb |
| Waga | 101.3 g |
| Parametry techniczne | |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 10425376 |