Klucz imbusowy 3021011-916 ID:5758329 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klucz imbusowy

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Klucz imbusowy |
| Rodzina produktów | 2099 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 3021 011 |
| Rodzina produktów | Spares & Accessories |
| Country Of Origin | DE |
| Wymiary | |
| Lu1 Usable Length | 1.73228 inch |
| Lu1 Usable Length | 44 mm |
| Lu2 Usable Length | 5.74803 inch |
| Lu2 Usable Length | 146 mm |
| Długość całkowita | 5.74803 inch |
| Długość całkowita | 146 mm |
| Waga | 0.573202 lb |
| Waga | 260 g |
| Parametry techniczne | |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 10724766 |