Klucz imbusowy 3021012-070 ID:5758335 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klucz imbusowy

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Klucz imbusowy |
| Rodzina produktów | 2099 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 3021 010 |
| Rodzina produktów | Spares & Accessories |
| Country Of Origin | GB |
| Wymiary | |
| Lu1 Usable Length | 1.33858 inch |
| Lu1 Usable Length | 34 mm |
| Lu2 Usable Length | 3.74016 inch |
| Lu2 Usable Length | 95 mm |
| Długość całkowita | 3.74016 inch |
| Długość całkowita | 95 mm |
| Waga | 0.092594 lb |
| Waga | 42 g |
| Parametry techniczne | |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 10446306 |