Korpus bazowy 260-440M-1 ID:5757536 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Korpus bazowy

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Korpus bazowy |
| Rodzina produktów | 1035 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 260 (5) |
| Rodzina produktów | Carriers for ISO Inserts |
| Country Of Origin | US |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 2.3622 inch |
| Dconms Connection Diameter | 60 mm |
| Dconws Connection Diameter | 13.8819 inch |
| Dconws Connection Diameter | 352.6 mm |
| Lf Functional Length | 3.14961 inch |
| Lf Functional Length | 80 mm |
| Waga | 105.006 lb |
| Waga | 47.63 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Arbor -ISO 6462 -C (8 bolts) -metric: 60D |
| Adintws Adaptive Interface Workpiece Direction | Cap mounting -metric: 400 |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 0: without coolant |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 0: no coolant exit |
| Dcp Data Chip Provision | no |
| Dpc Damping Property | no |
| Stdno Standard Number | ISO6462 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 10266395 |