MAHL 20-MODULAR-GRIP holder for adapters of all GRIP systems.
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
MAHL 20
| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| FamilyName | MAHR/L |
| ToolType | Holder |
| Unit | M |
| PackSize | 1 |
| product_code | ISC2801270 |
| ProductName | MAHL 20 |
| COO | Israel |
| UOM | EA |
| UNSPSC | 23231001 |
| FamilyDesc | MODULAR-GRIP holder for adapters of all GRIP systems. |
| FamilyShortDesc | Adapter Holders for all GRIP Systems |
| Link | https://www.Iscar.com/ecat/e.asp?cat=2801270 |
| Remarks | For CDX, refer to the adapters data |
| FamilyBrand | Iscar |
| BrandName | Iscar |
| APP1Name | Ext. Grooving |
| APP2Name | Ext. Grooving & Turning |
| APP3Name | Face Grooving |
| APP4Name | Face Grooving & Turning |
| APP5Name | Parting |
| ItemRemark | |
| Tool Type | Blocks for blades |
| Point Shape | |
| Measurement Type | Metric |
| Thread Standard | |
| Package Weight | 0.5560 |
| Style | |
| MSDS | 07995 |
| LocalField1 | 2 |
| Body Material | Steel |
| ManufacturerNo | 2801270 |
| Functional Width (WF) | 17.1 mm |
| Overall Length (OAL) | 130 mm |
| Shank Height (H) | 20 mm |
| Shank Width (B) | 20 mm |