MAHL 25-MG-XL-JHP-Holders with high-pressure coolant channels for interchangeable adapters.
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
MAHL 25-MG-XL-JHP
| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| FamilyName | MAHR/L-MG-XL-JHP |
| ToolType | Holder |
| Unit | M |
| PackSize | 1 |
| product_code | ISC2394199 |
| ProductName | MAHL 25-MG-XL-JHP |
| COO | Israel |
| UOM | EA |
| UNSPSC | 23231001 |
| FamilyDesc | Holders with high-pressure coolant channels for interchangeable adapters. |
| FamilyShortDesc | Holders with High-Pressure Coolant Channels for Interchangeable Adapters |
| Link | https://www.Iscar.com/ecat/e.asp?cat=2394199 |
| Remarks | |
| FamilyBrand | Iscar |
| BrandName | Iscar |
| ItemRemark | |
| Tool Type | Blocks for blades |
| Point Shape | |
| Measurement Type | Metric |
| Thread Standard | |
| Package Weight | 0.7390 |
| Style | |
| MSDS | 07995 |
| LocalField1 | 2 |
| Body Material | Steel |
| ManufacturerNo | 2394199 |
| Functional Width (WF) | 19 mm |
| Overall Length (OAL) | 149.1 mm |
| Shank Height (H) | 25 mm |
| Shank Width (B) | 25 mm |