Mini głowica rewolwerowa Coromant Capto® na dwa wytaczaki C6-ABB-25-2 ID:7379294 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Mini głowica rewolwerowa Coromant Capto® na dwa wytaczaki

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Mini głowica rewolwerowa Coromant Capto® na dwa wytaczaki |
| Rodzina produktów | 2080 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | Cx-ABB |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | DE |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 2.48031 inch |
| Dconms Connection Diameter | 63 mm |
| Dconws Connection Diameter | 0.984252 inch |
| Dconws Connection Diameter | 25 mm |
| Dfc Functional Diameter | 1.73228 inch |
| Dfc Functional Diameter | 44 mm |
| Lf Functional Length | 3.74016 inch |
| Lf Functional Length | 95 mm |
| Oah Overall Height | 2.77051 inch |
| Oah Overall Height | 70.371 mm |
| Oaw Overall Width | 3.22835 inch |
| Oaw Overall Width | 82 mm |
| Waga | 5.66588 lb |
| Waga | 2.57 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Coromant Capto (bolt and segment clamping) -size C6 |
| Adintws Adaptive Interface Workpiece Direction | Cylindrical clamping (ISO9766 drill shank) -metric: 25 |
| Baws Workpiece Side Body Angle | 30 deg |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 3: axial concentric and radial entry |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 1: axial concentric exit |
| Dcp Data Chip Provision | no |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323222251917 |