Monolityczny wytaczak do wykończeniowych głowic wytaczarskich R429U-E16-0301501A ID:5746677 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Monolityczny wytaczak do wykończeniowych głowic wytaczarskich

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Monolityczny wytaczak do wykończeniowych głowic wytaczarskich |
| Rodzina produktów | 1125 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | R429U-E |
| Rodzina produktów | System Products |
| Country Of Origin | DE |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 0.629921 inch |
| Dconms Connection Diameter | 16 mm |
| Dmin1 Minimum Bore Diameter | 0.11811 inch |
| Dmin1 Minimum Bore Diameter | 3 mm |
| Lf Functional Length | 2.99213 inch |
| Lf Functional Length | 76 mm |
| Lu Usable Length | 0.590551 inch |
| Lu Usable Length | 15 mm |
| Waga | 0.235895 lb |
| Waga | 107 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Cylindrical shank w/ 3 flats -metric: 16 |
| Bmc Body Material Code | Carbide |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Hand Hand | R |
| Kapr Tool Cutting Edge Angle | 92 deg |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 11432923 |