Nakrętka zaciskowa 391.60A-OZ3159 ID:5759808 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nakrętka zaciskowa
| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Nakrętka zaciskowa |
| Rodzina produktów | 2099 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 391.60A |
| Rodzina produktów | Spares & Accessories |
| Country Of Origin | DE |
| Wymiary | |
| Waga | 0.180779 lb |
| Waga | 82 g |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 10580802 |