Narzędzie CoroThread 266 QSM do toczenia gwintów QSM12-266RFA-16A ID:8608184 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Narzędzie CoroThread 266 QSM do toczenia gwintów

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Narzędzie CoroThread 266 QSM do toczenia gwintów |
| Rodzina produktów | 1187 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | QSM..-266R/LFA-..A |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | IN |
| Wymiary | |
| Lf Functional Length | 1.02362 inch |
| Lf Functional Length | 26 mm |
| Waga | 0.110231 lb |
| Waga | 0.05 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | M_SQC01_C012R_1 |
| Bams Machine Side Body Angle | 0 deg |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | CoroThread -external size 16 (266.RG-16/254RG-16CC) |
| Hand Hand | R |
| Ohx Maximum Overhang | 1.02362 inch |
| Ohx Maximum Overhang | 26 mm |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323228194843 |