Narzędzie do łuszczenia prętów L190.1-K075J008-T33 ID:5735074 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Narzędzie do łuszczenia prętów

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Narzędzie do łuszczenia prętów |
| Rodzina produktów | 2099 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | R/L190.1 |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | IN |
| Wymiary | |
| Lf Functional Length | 3.64567 inch |
| Lf Functional Length | 92.6 mm |
| Waga | 1.63142 lb |
| Waga | 740 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Bar peeling cartridge -size WDH..75 |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | TNMX 330931 |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 0: no coolant exit |
| Hand Hand | L |
| Kapr Tool Cutting Edge Angle | 15 deg |
| Ohx Maximum Overhang | 3.64567 inch |
| Ohx Maximum Overhang | 92.6 mm |
| Psir Tool Lead Angle | 75 deg |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 11100832 |