Narzędzie do wytaczania wykończeniowego CoroBore® 825 z tłumikiem drgań 825D-107TC11U-C8M ID:7591906 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Narzędzie do wytaczania wykończeniowego CoroBore® 825 z tłumikiem drgań

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Narzędzie do wytaczania wykończeniowego CoroBore® 825 z tłumikiem drgań |
| Rodzina produktów | 1129 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 825D..TC..U-Cx (1a) |
| Rodzina produktów | System Products |
| Country Of Origin | NL |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 3.38583 inch |
| Średnica skrawania | 86 mm |
| Dconms Connection Diameter | 3.14961 inch |
| Dconms Connection Diameter | 80 mm |
| Średnica skrawania | 4.2126 inch |
| Średnica skrawania | 107 mm |
| Lf Functional Length | 19.685 inch |
| Lf Functional Length | 500 mm |
| Waga | 39.8795 lb |
| Waga | 18.089 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Coromant Capto (bolt and segment clamping) -size C8 |
| Adjlx Maximum Adjustment Limit | 0.413386 inch |
| Adjlx Maximum Adjustment Limit | 10.5 mm |
| Bmc Body Material Code | Steel and aluminium |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 3: axial concentric and radial entry |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | TCMT 110304 (RE<0.4) |
| Dcp Data Chip Provision | no |
| Dpc Damping Property | yes |
| Kapr Tool Cutting Edge Angle | 92 deg |
| Stdno Standard Number | ISO26623-1 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323223833952 |