Narzędzie do wytaczania wykończeniowego CoroBore® 825 z tłumikiem drgań 825D-137TC11U-C6M ID:7591907 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Narzędzie do wytaczania wykończeniowego CoroBore® 825 z tłumikiem drgań

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Narzędzie do wytaczania wykończeniowego CoroBore® 825 z tłumikiem drgań |
| Rodzina produktów | 1129 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 825D..TC..U-Cx (1b) |
| Rodzina produktów | System Products |
| Country Of Origin | NL |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 4.17323 inch |
| Średnica skrawania | 106 mm |
| Dconms Connection Diameter | 2.48031 inch |
| Dconms Connection Diameter | 63 mm |
| Średnica skrawania | 5.3937 inch |
| Średnica skrawania | 137 mm |
| Lf Functional Length | 15.748 inch |
| Lf Functional Length | 400 mm |
| Oah Overall Height | 2.51969 inch |
| Oah Overall Height | 64 mm |
| Waga | 21.6252 lb |
| Waga | 9.809 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Coromant Capto (bolt and segment clamping) -size C6 |
| Adjlx Maximum Adjustment Limit | 0.610236 inch |
| Adjlx Maximum Adjustment Limit | 15.5 mm |
| Bmc Body Material Code | Steel and aluminium |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 3: axial concentric and radial entry |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | TCMT 110304 (RE<0.4) |
| Dcp Data Chip Provision | no |
| Dpc Damping Property | yes |
| Kapr Tool Cutting Edge Angle | 92 deg |
| Stdno Standard Number | ISO26623-1 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323223833969 |