Nastawny adapter ze złącza CAT-V na złącze ISO 9766 A392B.45277-4001055 ID:8163345 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nastawny adapter ze złącza CAT-V na złącze ISO 9766

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Nastawny adapter ze złącza CAT-V na złącze ISO 9766 |
| Rodzina produktów | 2099 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | A392B.45277 (1A) |
| Rodzina produktów | System Products |
| Country Of Origin | DE |
| Wymiary | |
| Dconws Connection Diameter | 3.07087 inch |
| Dconws Connection Diameter | 78 mm |
| Dfc Functional Diameter | 1.75 inch |
| Dfc Functional Diameter | 44.45 mm |
| Lf Functional Length | 2.16535 inch |
| Lf Functional Length | 55 mm |
| Waga | 4.6738 lb |
| Waga | 2.12 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | CAT-V -AD/B central/flange coolant - CAT-V40 |
| Adintws Adaptive Interface Workpiece Direction | Drill Slide -size 01 |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 7: decentral over flange and axial |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 1: axial concentric exit |
| Dcp Data Chip Provision | yes |
| Dcps Data Chip Provision Size | D10/H4,5 |
| Dpc Damping Property | no |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 12000 1/min |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323226407938 |