Nastawny adapter ze złącza Coromant Capto® na złącze CoroTurn SL® 825-150SL32-C8 ID:6352275 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nastawny adapter ze złącza Coromant Capto® na złącze CoroTurn SL®

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Nastawny adapter ze złącza Coromant Capto® na złącze CoroTurn SL® |
| Rodzina produktów | 1129 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 825..SL-Cx |
| Rodzina produktów | System Products |
| Country Of Origin | DE |
| Wymiary | |
| Dconws Connection Diameter | 1.25984 inch |
| Dconws Connection Diameter | 32 mm |
| Lf Functional Length | 3.77953 inch |
| Lf Functional Length | 96 mm |
| Oah Overall Height | 3.16535 inch |
| Oah Overall Height | 80.4 mm |
| Waga | 12.0593 lb |
| Waga | 5.47 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Coromant Capto (bolt and segment clamping) -size C8 |
| Adintws Adaptive Interface Workpiece Direction | SL (screw mounted) -straight -size 32 |
| Adjlx Maximum Adjustment Limit | 2.02756 inch |
| Adjlx Maximum Adjustment Limit | 51.5 mm |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 3: axial concentric and radial entry |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 2: radial exit |
| Dcp Data Chip Provision | no |
| Stdno Standard Number | ISO26623-1 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 26352275 |