Nastawny adapter ze złącza HSK na złącze ISO 9766 392.410277-6301060C ID:8163286 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nastawny adapter ze złącza HSK na złącze ISO 9766

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Nastawny adapter ze złącza HSK na złącze ISO 9766 |
| Rodzina produktów | 2099 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 392.410277 (1A) |
| Rodzina produktów | System Products |
| Country Of Origin | DE |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 2.48031 inch |
| Dconms Connection Diameter | 63 mm |
| Dconws Connection Diameter | 3.07087 inch |
| Dconws Connection Diameter | 78 mm |
| Dfc Functional Diameter | 1.89016 inch |
| Dfc Functional Diameter | 48.01 mm |
| Lf Functional Length | 2.3622 inch |
| Lf Functional Length | 60 mm |
| Waga | 4.51948 lb |
| Waga | 2.05 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | HSK -A -size 63 |
| Adintws Adaptive Interface Workpiece Direction | Drill Slide -size 01 |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 1: axial concentric exit |
| Dcp Data Chip Provision | yes |
| Dcps Data Chip Provision Size | D10/H4,5 |
| Dpc Damping Property | no |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 12000 1/min |
| Stdno Standard Number | ISO12164-1 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323226407242 |