Nastawny adapter ze złącza ISO 7388-1 na złącze ISO 9766 392B.140277-5003075 ID:8163341 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nastawny adapter ze złącza ISO 7388-1 na złącze ISO 9766

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Nastawny adapter ze złącza ISO 7388-1 na złącze ISO 9766 |
| Rodzina produktów | 2099 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 392B.140277 (1B) |
| Rodzina produktów | System Products |
| Country Of Origin | DE |
| Wymiary | |
| Dconws Connection Diameter | 5.35433 inch |
| Dconws Connection Diameter | 136 mm |
| Dfc Functional Diameter | 2.75 inch |
| Dfc Functional Diameter | 69.85 mm |
| Lf Functional Length | 2.95276 inch |
| Lf Functional Length | 75 mm |
| Waga | 15.0135 lb |
| Waga | 6.81 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | ISO7388.1/DIN69871 -AD/B central/flange: ISO50 |
| Adintws Adaptive Interface Workpiece Direction | Drill Slide -size 03 |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 7: decentral over flange and axial |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 1: axial concentric exit |
| Dcp Data Chip Provision | yes |
| Dcps Data Chip Provision Size | D10/H4,5 |
| Dpc Damping Property | no |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 6000 1/min |
| Stdno Standard Number | ISO7388-1 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323226407297 |