Nastawny adapter ze złącza MAS-BT 403 na złącze ISO 9766 392B.58277-5003080 ID:8163344 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nastawny adapter ze złącza MAS-BT 403 na złącze ISO 9766

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Nastawny adapter ze złącza MAS-BT 403 na złącze ISO 9766 |
| Rodzina produktów | 2099 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 392B.58277 (1B) |
| Rodzina produktów | System Products |
| Country Of Origin | DE |
| Wymiary | |
| Dconws Connection Diameter | 5.35433 inch |
| Dconws Connection Diameter | 136 mm |
| Dfc Functional Diameter | 2.75 inch |
| Dfc Functional Diameter | 69.85 mm |
| Lf Functional Length | 3.14961 inch |
| Lf Functional Length | 80 mm |
| Waga | 15.8072 lb |
| Waga | 7.17 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | MAS-BT403 -AD/B central/flange coolant - BT50 |
| Adintws Adaptive Interface Workpiece Direction | Drill Slide -size 03 |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 7: decentral over flange and axial |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 1: axial concentric exit |
| Dcp Data Chip Provision | yes |
| Dcps Data Chip Provision Size | D10/H4,5 |
| Dpc Damping Property | no |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 6000 1/min |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323226407921 |