Nastawny adapter ze złącza trzpieniowego na złącze CoroTurn SL® 825-1035SL32 ID:6415731 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nastawny adapter ze złącza trzpieniowego na złącze CoroTurn SL®

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Nastawny adapter ze złącza trzpieniowego na złącze CoroTurn SL® |
| Rodzina produktów | 2022 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 825..SL (XL-EXT) |
| Rodzina produktów | System Products |
| Country Of Origin | CH |
| Wymiary | |
| Dconws Connection Diameter | 1.25984 inch |
| Dconws Connection Diameter | 32 mm |
| Lf Functional Length | 7.87402 inch |
| Lf Functional Length | 200 mm |
| Oah Overall Height | 6.45669 inch |
| Oah Overall Height | 164 mm |
| Waga | 80.0499 lb |
| Waga | 36.31 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | CoroBore XL Arbor -metric: 40X |
| Adintws Adaptive Interface Workpiece Direction | SL (screw mounted) -straight -size 32 |
| Adjlx Maximum Adjustment Limit | 5.05906 inch |
| Adjlx Maximum Adjustment Limit | 128.5 mm |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 2: radial exit |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 26415731 |