Płytka do łuszczenia prętów TNMX330931-MF2135 ID:5754792 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Płytka do łuszczenia prętów

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Płytka do łuszczenia prętów |
| Rodzina produktów | 2099 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | TNMX33-MF |
| Rodzina produktów | Concept Inserts |
| Coating Type | TICRN+AL2O3+TIN |
| Coating Process Type | CVD |
| Country Of Origin | SE |
| Substrate Type | Carbide |
| Wymiary | |
| Bs Wiper Edge Length | 0.826772 inch |
| Bs Wiper Edge Length | 21 mm |
| D1 Fixing Hole Diameter | 0.312205 inch |
| D1 Fixing Hole Diameter | 7.93 mm |
| Średnica okręgu wpisanego | 0.75 inch |
| Średnica okręgu wpisanego | 19.05 mm |
| Promień naroża | 0.0625 inch |
| Promień naroża | 1.5875 mm |
| Grubość płytki | 0.375 inch |
| Grubość płytki | 9.525 mm |
| Waga | 0.115611 lb |
| Waga | 52.44 g |
| Parametry techniczne | |
| An Clearance Angle Major | 0 deg |
| Maksymalna głębokość skrawania | 0.051181 inch |
| Maksymalna głębokość skrawania | 1.3 mm |
| Cbmd Chip Breaker Manufacturer'S Designation | MF |
| Liczba krawędzi skrawających | 3 |
| Cutint Sizeshape Insert Size And Shape | TN3309 |
| Gatunek | 2135 |
| Hand Hand | L |
| Ifs Insert Mounting Style Code | Screw/Clamp |
| Kod kształtu płytki | T: triangular |
| Ssc Insert Seat Size Code | 3/4 |
| Tmc1 Iso Material Classification Level All | M |
| Wep Wiper Edge Property | yes |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 11255952 |