Płytka do łuszczenia prętów WNMX150931-MM2135 ID:5757089 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Płytka do łuszczenia prętów

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Płytka do łuszczenia prętów |
| Rodzina produktów | 2099 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | WNMX15-MM |
| Rodzina produktów | Concept Inserts |
| Coating Type | TICRN+AL2O3+TIN |
| Coating Process Type | CVD |
| Country Of Origin | SE |
| Substrate Type | Carbide |
| Wymiary | |
| Bs Wiper Edge Length | 0.208661 inch |
| Bs Wiper Edge Length | 5.3 mm |
| D1 Fixing Hole Diameter | 0.312205 inch |
| D1 Fixing Hole Diameter | 7.93 mm |
| Średnica okręgu wpisanego | 0.875 inch |
| Średnica okręgu wpisanego | 22.225 mm |
| Promień naroża | 0.433071 inch |
| Promień naroża | 11 mm |
| Grubość płytki | 0.375 inch |
| Grubość płytki | 9.525 mm |
| Waga | 0.126634 lb |
| Waga | 57.44 g |
| Parametry techniczne | |
| An Clearance Angle Major | 0 deg |
| Maksymalna głębokość skrawania | 0.11811 inch |
| Maksymalna głębokość skrawania | 3 mm |
| Cbmd Chip Breaker Manufacturer'S Designation | MM |
| Liczba krawędzi skrawających | 3 |
| Cutint Sizeshape Insert Size And Shape | WN1509 |
| Gatunek | 2135 |
| Hand Hand | L |
| Ifs Insert Mounting Style Code | Screw/Clamp |
| Kod kształtu płytki | W: trigon 80° |
| Ssc Insert Seat Size Code | 7/8 |
| Wep Wiper Edge Property | yes |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 11256372 |