Płytka do łuszczenia prętów WNMX211251-MM4335 ID:7081080 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Płytka do łuszczenia prętów

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Płytka do łuszczenia prętów |
| Rodzina produktów | 2099 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | WNMX21-MM |
| Rodzina produktów | Concept Inserts |
| Coating Type | TiCN+Al2O3+TiN |
| Coating Process Type | CVD |
| Country Of Origin | SE |
| Substrate Type | Carbide |
| Wymiary | |
| Bs Wiper Edge Length | 0.295276 inch |
| Bs Wiper Edge Length | 7.5 mm |
| D1 Fixing Hole Diameter | 0.359055 inch |
| D1 Fixing Hole Diameter | 9.12 mm |
| Średnica okręgu wpisanego | 1.25 inch |
| Średnica okręgu wpisanego | 31.75 mm |
| Promień naroża | 0.629921 inch |
| Promień naroża | 16 mm |
| Grubość płytki | 0.5 inch |
| Grubość płytki | 12.7 mm |
| Waga | 0.342025 lb |
| Waga | 155.14 g |
| Parametry techniczne | |
| An Clearance Angle Major | 0 deg |
| Maksymalna głębokość skrawania | 0.19685 inch |
| Maksymalna głębokość skrawania | 5 mm |
| Cbmd Chip Breaker Manufacturer'S Designation | MM |
| Liczba krawędzi skrawających | 6 |
| Cutint Sizeshape Insert Size And Shape | WN2112 |
| Gatunek | 4335 |
| Hand Hand | L |
| Ifs Insert Mounting Style Code | Screw/Clamp |
| Kod kształtu płytki | W: trigon 80° |
| Ssc Insert Seat Size Code | 1 1/4 |
| Wep Wiper Edge Property | yes |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323221188719 |