Płytka do wierteł CoroDrill® DS20 DS20-0306-C-L5H13A ID:7549932 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Płytka do wierteł CoroDrill® DS20

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Płytka do wierteł CoroDrill® DS20 |
| Rodzina produktów | 2108 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | DS20..C-L5 |
| Rodzina produktów | Concept Inserts |
| Coating Type | Uncoated |
| Coating Process Type | UNCOAT |
| Country Of Origin | SE |
| Substrate Type | Carbide |
| Wymiary | |
| Średnica okręgu wpisanego | 0.349606 inch |
| Średnica okręgu wpisanego | 8.88 mm |
| Promień naroża | 0.01378 inch |
| Promień naroża | 0.35 mm |
| Grubość płytki | 0.11811 inch |
| Grubość płytki | 3 mm |
| Waga | 0.004233 lb |
| Waga | 1.92 g |
| Parametry techniczne | |
| Cbmd Chip Breaker Manufacturer'S Designation | L5 |
| Liczba krawędzi skrawających | 4 |
| Cutint Sizeshape Insert Size And Shape | CoroDrill DS20-0306-C |
| Gan Insert Rake Angle | 2.5 deg |
| Gatunek | H13A |
| Ifs Insert Mounting Style Code | Screw/Clamp |
| Insuc Insert Usage Code | Central |
| Tmc1 Iso Material Classification Level All | N |
| Wep Wiper Edge Property | no |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323223649959 |