Płytka do wierteł CoroDrill® DS20 DS20-0407-P-L5W4334 ID:7549935 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Płytka do wierteł CoroDrill® DS20

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Płytka do wierteł CoroDrill® DS20 |
| Rodzina produktów | 2108 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | DS20..P-L5W |
| Rodzina produktów | Concept Inserts |
| Coating Type | TICN+AL2O3+TIN |
| Coating Process Type | CVD |
| Country Of Origin | IN |
| Substrate Type | Carbide |
| Wymiary | |
| Insl Insert Length | 0.527559 inch |
| Insl Insert Length | 13.4 mm |
| Promień naroża | 0.027559 inch |
| Promień naroża | 0.7 mm |
| Grubość płytki | 0.167323 inch |
| Grubość płytki | 4.25 mm |
| W1 Insert Width | 0.365748 inch |
| W1 Insert Width | 9.29 mm |
| Waga | 0.011244 lb |
| Waga | 5.1 g |
| Parametry techniczne | |
| Cbmd Chip Breaker Manufacturer'S Designation | L5W |
| Liczba krawędzi skrawających | 4 |
| Cutint Sizeshape Insert Size And Shape | CoroDrill DS20-0407-P |
| Gan Insert Rake Angle | 2.5 deg |
| Gatunek | 4334 |
| Ifs Insert Mounting Style Code | Screw/Clamp |
| Insuc Insert Usage Code | Peripheral |
| Tmc1 Iso Material Classification Level All | P |
| Wep Wiper Edge Property | no |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323223649980 |