Płytka do wierteł CoroDrill® DS20 DS20-0508-P-H5W2044 ID:7549963 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Płytka do wierteł CoroDrill® DS20

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Płytka do wierteł CoroDrill® DS20 |
| Rodzina produktów | 2108 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | DS20..P-H5W |
| Rodzina produktów | Concept Inserts |
| Coating Type | TIALN+TIALN |
| Coating Process Type | PVD |
| Country Of Origin | IN |
| Substrate Type | Carbide |
| Wymiary | |
| Insl Insert Length | 0.598425 inch |
| Insl Insert Length | 15.2 mm |
| Promień naroża | 0.031496 inch |
| Promień naroża | 0.8 mm |
| Grubość płytki | 0.187008 inch |
| Grubość płytki | 4.75 mm |
| W1 Insert Width | 0.443307 inch |
| W1 Insert Width | 11.26 mm |
| Waga | 0.019533 lb |
| Waga | 8.86 g |
| Parametry techniczne | |
| Cbmd Chip Breaker Manufacturer'S Designation | H5W |
| Liczba krawędzi skrawających | 4 |
| Cutint Sizeshape Insert Size And Shape | CoroDrill DS20-0508-P |
| Gan Insert Rake Angle | -2 deg |
| Gatunek | 2044 |
| Ifs Insert Mounting Style Code | Screw/Clamp |
| Insuc Insert Usage Code | Peripheral |
| Tmc1 Iso Material Classification Level All | M |
| Wep Wiper Edge Property | no |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323223650269 |