Płytka frezarska TPAN1603PPSMA ID:5754766 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Płytka frezarska

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Płytka frezarska |
| Rodzina produktów | 1026 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | TPAN..PP |
| Rodzina produktów | ISO Inserts |
| Coating Type | Uncoated |
| Coating Process Type | UNCOAT |
| Country Of Origin | JP |
| Substrate Type | Carbide |
| Wymiary | |
| Bn Face Land Width | 0.002362 inch |
| Bn Face Land Width | 0.06 mm |
| Bs Wiper Edge Length | 0.047244 inch |
| Bs Wiper Edge Length | 1.2 mm |
| Średnica okręgu wpisanego | 0.375 inch |
| Średnica okręgu wpisanego | 9.525 mm |
| Grubość płytki | 0.125 inch |
| Grubość płytki | 3.175 mm |
| Waga | 0.0069 lb |
| Waga | 3.13 g |
| Parametry techniczne | |
| Liczba krawędzi skrawających | 3 |
| Cutint Sizeshape Insert Size And Shape | TP1603PP |
| Gan Insert Rake Angle | 0 deg |
| Gb Face Land Angle | 25 deg |
| Gatunek | SMA |
| Hand Hand | N |
| Ifs Insert Mounting Style Code | Clamp |
| Kod kształtu płytki | T: triangular |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 10220895 |