Płytka frezarska TPKN2204PDRS6 ID:5755092 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Płytka frezarska

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Płytka frezarska |
| Rodzina produktów | 1019 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | TPKN..PPR/L |
| Rodzina produktów | ISO Inserts |
| Coating Type | Uncoated |
| Coating Process Type | UNCOAT |
| Country Of Origin | JP |
| Substrate Type | Carbide |
| Wymiary | |
| Bs Wiper Edge Length | 0.055118 inch |
| Bs Wiper Edge Length | 1.4 mm |
| Średnica okręgu wpisanego | 0.5 inch |
| Średnica okręgu wpisanego | 12.7 mm |
| Grubość płytki | 0.1875 inch |
| Grubość płytki | 4.7625 mm |
| Waga | 0.021914 lb |
| Waga | 9.94 g |
| Parametry techniczne | |
| Maksymalna głębokość skrawania | 0.708661 inch |
| Maksymalna głębokość skrawania | 18 mm |
| Liczba krawędzi skrawających | 3 |
| Cutint Sizeshape Insert Size And Shape | TP2204PD |
| Gan Insert Rake Angle | 0 deg |
| Gatunek | S6 |
| Hand Hand | R |
| Ifs Insert Mounting Style Code | Clamp |
| Kod kształtu płytki | T: triangular |
| Tmc1 Iso Material Classification Level All | PM |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 10348730 |